• Телефон: +38 (097) 720-23-23

  • Години роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 / Сб з 9:00 до 14:00

Ремонт Генератора

Ремонт Генератора


Ремонт Генератора

Автомобільний генератор - це електромашина, трансформує енергію механізмів транспортного засобу в електрострум. Основна функція сайту – постійна підзарядка АКБ і забезпечення електрообладнання автомобіля достатнім електроживленням для виконання ним своїх завдань. В якості генератора використовується електричний агрегат змінного струму.

Заміна Колектора

Для чого ми міняємо колектор? Це набагато здешевлює ремонт. Так як, якщо немає можливості поміняти колектор, доводиться цілком купувати якір. Це виходить набагато дорожче. Чому зношується кільце? Кільце зношується через великі навантаження. Тобто, якщо   у вас генератор 100 Амперний і ви його навантажуєте на всі 100А, підключаючи всяке Доп.устаткування, або світло, противотуманки, хтось підключає інвектор на 220 Вольт. Кільце ходить приблизно від 90 до 150 тис.пробігу автомобіля. Якщо підключати доп.нагрузку, то воно відходить набагато менше.

Заміна Підшипників


Шум від зношених підшипників генератора не впливає на працездатність, але з заміною не слід відкладати, тому що вони можуть вивести генератор з ладу в самий непотрібний момент. Переконатися, що шумить генератор можна так: "дати газу" і тоді шум або свист повинен збільшитися, тому що генератор безпосередньо пов'язаний з двигуном і його віддача жорстко прив'язана до оборотів. Чим вище обороти двигуна - тим сильніше шум

Заміна Регулятора Напруги

Регулятор напруги призначення для автоматичного Підтримання сили Струму такой величини, щоб виробляєма сила струму була в межаш допустимої для зарядки акумулятора (від оборотів двигуна) і Струму споживання електромережі авто. Визначити поломку можна вимірявши струм навиході Регулятора. Якщо результат віміру виявиться вище або нижче вказаних, або в работі автомобіля спостерігається систематичний перезаряд або недозаряд акумулятора, то, швідше за все, несправностей регулятор, і його треба міняті.


ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК ДЛЯ ЗАПИСУ

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК